Kouluratsastuskilpailut 30.10.2016


Wayward Dressage (WAYW5124) järjestää kouluratsastuskisat luokassa vaB. Kisan vastuuhenkilönä toimii Siguri (VRL-11290).


VIP - 19.10.2016
VRL-tunnus pakollinen
hevosen VH-numero vapaaehtoinen
Arvontatapa lyhyt arvonta


Osallistuminen

- max. 30 ratsukkoa / luokka
- max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- max. 2 luokkaa / hevonen
- max. 1 kerta / luokka / hevonen

Lähetä osallistumisesi osoitteeseen sachiyoo@hotmail.com otsikolla WWD KRJ101-110, muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero <br>
esim.
Luokka 3
Riitta Ratsastaja (VRL-12345) - Polle VH12-345-6789 <br>

Väärin ilmoittautuneille ei käy mitään, mutta tagit helpottavat huomattavasti omaa hommaa!


Luokat:
1. Vaativa B
2. Vaativa B
3. Vaativa B
4. Vaativa B


Osallistujat (päälle tulokset)

1. Vaativa B
1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tamela VH16-018-1733
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrenttu VH16-018-0800
3. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030
4. Werry (VRL-12945) - Hortensian Salmiakkirosvo
5. varpu. (VRL-14111) - Runon Pekko VH16-018-1483
6. Oresama (VRL-02753) - Royal Tiger RR
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
8. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007
9. Tierra (VRL-02841) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
10. Siguri (VRL-11290) - Tuiskulan Iivana VH16-018-1846
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jokisusi
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
13. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
14. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
15. varpu. (VRL-14111) - Fiktion Sorja VH14-018-0947
16. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Huuru
17. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
18. dookie (VRL-04373) - M.L. My Delaceration VH14-011-0016
19. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
20. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
21. Uppe (VRL-11253) - Talvian Märta
22. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
23. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842
24. Werry (VRL-12945) - Rätvänän Pirpana
25. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
26. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
28. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
29. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081
30. annika n (VRL-10352) - Jukolan Timotei

2. Vaativa B
1. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
3. varpu. (VRL-14111) - Runon Pekko VH16-018-1483
4. Werry (VRL-12945) - Hortensian Salmiakkirosvo
5. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrenttu VH16-018-0800
7. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
8. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
9. Uppe (VRL-11253) - Talvian Märta
10. Siguri (VRL-11290) - Tuiskulan Iivana VH16-018-1846
11. Oresama (VRL-02753) - Royal Tiger RR
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tamela VH16-018-1733
13. dookie (VRL-04373) - M.L. My Delaceration VH14-011-0016
14. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
15. varpu. (VRL-14111) - Fiktion Sorja VH14-018-0947
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
17. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007
18. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
19. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
21. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Huuru
22. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
23. Tierra (VRL-02841) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jokisusi
25. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030
26. annika n (VRL-10352) - Jukolan Timotei
27. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
28. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
29. Werry (VRL-12945) - Rätvänän Pirpana
30. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847

3. Vaativa B
1. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
2. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Kaneli
3. annika n (VRL-10352) - Vaapukan Hymypoika
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
5. varpu. (VRL-14111) - Hoppalong Birdie VH15-029-0354
6. Salazar (VRL-14414) - RWR Qhadriyah Zayn
7. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Surutuulia
9. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
10. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
11. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ansa VH11-024-0105
12. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143
13. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
14. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
15. varpu. (VRL-14111) - Lyeira V! VH16-066-0049
16. Salazar (VRL-14414) - Mustanoituus
17. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
18. tvisha (VRL-01671) - Drogan van de Halor VH16-031-0750
19. varpu. (VRL-14111) - Adde v.d. LAC VH16-040-0018
20. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
22. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Stella
23. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
24. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
25. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Viena
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla
27. Zack (VRL-01221) - Banjab Yemn VH16-023-0003
28. Salazar (VRL-14414) - Nokihelmi
29. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
30. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012

4. Vaativa B
1. Zack (VRL-01221) - Banjab Yemn VH16-023-0003
2. tvisha (VRL-01671) - Drogan van de Halor VH16-031-0750
3. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
4. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
5. varpu. (VRL-14111) - Hoppalong Birdie VH15-029-0354
6. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848
7. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
8. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Surutuulia
10. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701
11. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
12. Salazar (VRL-14414) - Nokihelmi
13. varpu. (VRL-14111) - Lyeira V! VH16-066-0049
14. Salazar (VRL-14414) - RWR Qhadriyah Zayn
15. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
16. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
17. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Kaneli
18. varpu. (VRL-14111) - Adde v.d. LAC VH16-040-0018
19. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ansa VH11-024-0105
20. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
22. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
23. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Stella
24. Salazar (VRL-14414) - Mustanoituus
25. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla
27. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Viena
28. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
30. annika n (VRL-10352) - Vaapukan Hymypoika