Kouluratsastuskilpailut 23.10.2016


Wayward Dressage (WAYW5124) järjestää kouluratsastuskisat luokassa vaB. Kisan vastuuhenkilönä toimii Siguri (VRL-11290).


VIP - 19.10.2016
VRL-tunnus pakollinen
hevosen VH-numero vapaaehtoinen
Arvontatapa lyhyt arvonta


Osallistuminen

- max. 30 ratsukkoa / luokka
- max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- max. 2 luokkaa / hevonen
- max. 1 kerta / luokka / hevonen

Lähetä osallistumisesi osoitteeseen sachiyoo@hotmail.com otsikolla WWD KRJ101-110, muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero <br>
esim.
Luokka 3
Riitta Ratsastaja (VRL-12345) - Polle VH12-345-6789 <br>

Väärin ilmoittautuneille ei käy mitään, mutta tagit helpottavat huomattavasti omaa hommaa!


Luokat:
1. Vaativa B
2. Vaativa B
3. Vaativa B
4. Vaativa B


Osallistujat (päälle tulokset)

1. Vaativa B
1. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Huuru
2. Werry (VRL-12945) - Rätvänän Pirpana
3. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030
4. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
5. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
6. Tierra (VRL-02841) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jokisusi
9. Siguri (VRL-11290) - Tuiskulan Iivana VH16-018-1846
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrenttu VH16-018-0800
11. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
12. Uppe (VRL-11253) - Talvian Märta
13. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
14. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
15. Werry (VRL-12945) - Hortensian Salmiakkirosvo
16. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081
17. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tamela VH16-018-1733
19. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
20. varpu. (VRL-14111) - Fiktion Sorja VH14-018-0947
21. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
22. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007
23. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
25. annika n (VRL-10352) - Jukolan Timotei
26. dookie (VRL-04373) - M.L. My Delaceration VH14-011-0016
27. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
28. Oresama (VRL-02753) - Royal Tiger RR
29. varpu. (VRL-14111) - Runon Pekko VH16-018-1483
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo

2. Vaativa B
1. Tierra (VRL-02841) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
3. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
4. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Huuru
5. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
6. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030
7. annika n (VRL-10352) - Jukolan Timotei
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
9. Uppe (VRL-11253) - Talvian Märta
10. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842
11. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
12. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
13. dookie (VRL-04373) - M.L. My Delaceration VH14-011-0016
14. varpu. (VRL-14111) - Runon Pekko VH16-018-1483
15. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
16. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
18. Werry (VRL-12945) - Hortensian Salmiakkirosvo
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jokisusi
20. Werry (VRL-12945) - Rätvänän Pirpana
21. Oresama (VRL-02753) - Royal Tiger RR
22. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
23. Siguri (VRL-11290) - Tuiskulan Iivana VH16-018-1846
24. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
25. varpu. (VRL-14111) - Fiktion Sorja VH14-018-0947
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tamela VH16-018-1733
27. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrenttu VH16-018-0800
29. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007
30. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081

3. Vaativa B
1. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Surutuulia
3. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
4. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla
7. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Viena
8. varpu. (VRL-14111) - Adde v.d. LAC VH16-040-0018
9. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ansa VH11-024-0105
10. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
11. varpu. (VRL-14111) - Lyeira V! VH16-066-0049
12. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Stella
13. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
14. Salazar (VRL-14414) - Nokihelmi
15. Salazar (VRL-14414) - RWR Qhadriyah Zayn
16. Zack (VRL-01221) - Banjab Yemn VH16-023-0003
17. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
18. Salazar (VRL-14414) - Mustanoituus
19. annika n (VRL-10352) - Vaapukan Hymypoika
20. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701
21. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
22. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
23. tvisha (VRL-01671) - Drogan van de Halor VH16-031-0750
24. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
25. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
26. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Kaneli
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
28. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
29. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848
30. varpu. (VRL-14111) - Hoppalong Birdie VH15-029-0354

4. Vaativa B
1. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Viena
2. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
3. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
4. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143
5. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
7. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Stella
8. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ansa VH11-024-0105
9. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
10. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
11. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
12. annika n (VRL-10352) - Vaapukan Hymypoika
13. tvisha (VRL-01671) - Drogan van de Halor VH16-031-0750
14. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
15. Salazar (VRL-14414) - RWR Qhadriyah Zayn
16. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Kaneli
17. varpu. (VRL-14111) - Hoppalong Birdie VH15-029-0354
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Surutuulia
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla
20. Zack (VRL-01221) - Banjab Yemn VH16-023-0003
21. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
22. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
23. Salazar (VRL-14414) - Nokihelmi
24. varpu. (VRL-14111) - Adde v.d. LAC VH16-040-0018
25. Salazar (VRL-14414) - Mustanoituus
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
27. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
28. varpu. (VRL-14111) - Lyeira V! VH16-066-0049
29. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848
30. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701