Kouluratsastuskilpailut 22.10.2016


Wayward Dressage (WAYW5124) järjestää kouluratsastuskisat luokassa vaB. Kisan vastuuhenkilönä toimii Siguri (VRL-11290).


VIP - 19.10.2016
VRL-tunnus pakollinen
hevosen VH-numero vapaaehtoinen
Arvontatapa lyhyt arvonta


Osallistuminen

- max. 30 ratsukkoa / luokka
- max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- max. 2 luokkaa / hevonen
- max. 1 kerta / luokka / hevonen

Lähetä osallistumisesi osoitteeseen sachiyoo@hotmail.com otsikolla WWD KRJ101-110, muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero <br>
esim.
Luokka 3
Riitta Ratsastaja (VRL-12345) - Polle VH12-345-6789 <br>

Väärin ilmoittautuneille ei käy mitään, mutta tagit helpottavat huomattavasti omaa hommaa!


Luokat:
1. Vaativa B
2. Vaativa B
3. Vaativa B
4. Vaativa B


Osallistujat (päälle tulokset)

1. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
2. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
3. Uppe (VRL-11253) - Talvian Märta
4. Werry (VRL-12945) - Rätvänän Pirpana
5. Tierra (VRL-02841) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
7. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
8. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007
9. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tamela VH16-018-1733
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
12. varpu. (VRL-14111) - Runon Pekko VH16-018-1483
13. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842
14. Siguri (VRL-11290) - Tuiskulan Iivana VH16-018-1846
15. dookie (VRL-04373) - M.L. My Delaceration VH14-011-0016
16. varpu. (VRL-14111) - Fiktion Sorja VH14-018-0947
17. Werry (VRL-12945) - Hortensian Salmiakkirosvo
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jokisusi
19. Oresama (VRL-02753) - Royal Tiger RR
20. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
21. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081
22. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
23. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
24. annika n (VRL-10352) - Jukolan Timotei
25. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrenttu VH16-018-0800
27. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Huuru
28. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
29. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925

2. Vaativa B
1. Uppe (VRL-11253) - Talvian Märta
2. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
3. Werry (VRL-12945) - Hortensian Salmiakkirosvo
4. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
5. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081
6. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrenttu VH16-018-0800
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
10. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
11. Siguri (VRL-11290) - Tuiskulan Iivana VH16-018-1846
12. varpu. (VRL-14111) - Runon Pekko VH16-018-1483
13. Werry (VRL-12945) - Rätvänän Pirpana
14. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842
15. Tierra (VRL-02841) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
16. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
17. dookie (VRL-04373) - M.L. My Delaceration VH14-011-0016
18. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
19. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007
20. annika n (VRL-10352) - Jukolan Timotei
21. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
22. varpu. (VRL-14111) - Fiktion Sorja VH14-018-0947
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
24. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tamela VH16-018-1733
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jokisusi
27. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Huuru
28. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
29. Oresama (VRL-02753) - Royal Tiger RR
30. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612

3. Vaativa B
1. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Surutuulia
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
4. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701
5. Salazar (VRL-14414) - Mustanoituus
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla
7. varpu. (VRL-14111) - Adde v.d. LAC VH16-040-0018
8. Zack (VRL-01221) - Banjab Yemn VH16-023-0003
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
10. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
11. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
12. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
13. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
14. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Stella
15. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
16. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
17. varpu. (VRL-14111) - Hoppalong Birdie VH15-029-0354
18. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143
19. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Kaneli
20. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ansa VH11-024-0105
21. Salazar (VRL-14414) - RWR Qhadriyah Zayn
22. varpu. (VRL-14111) - Lyeira V! VH16-066-0049
23. tvisha (VRL-01671) - Drogan van de Halor VH16-031-0750
24. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Viena
25. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
26. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
27. annika n (VRL-10352) - Vaapukan Hymypoika
28. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848
29. Salazar (VRL-14414) - Nokihelmi
30. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148

4. Vaativa B
1. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
2. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
3. Zack (VRL-01221) - Banjab Yemn VH16-023-0003
4. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
5. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
6. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143
7. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
8. varpu. (VRL-14111) - Adde v.d. LAC VH16-040-0018
9. annika n (VRL-10352) - Vaapukan Hymypoika
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Surutuulia
11. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
12. tvisha (VRL-01671) - Drogan van de Halor VH16-031-0750
13. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Viena
14. varpu. (VRL-14111) - Hoppalong Birdie VH15-029-0354
15. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701
16. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
17. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Stella
18. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
19. Salazar (VRL-14414) - Nokihelmi
20. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Kaneli
21. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
23. varpu. (VRL-14111) - Lyeira V! VH16-066-0049
24. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848
25. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
26. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ansa VH11-024-0105
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla
29. Salazar (VRL-14414) - RWR Qhadriyah Zayn
30. Salazar (VRL-14414) - Mustanoituus