Kouluratsastuskilpailut 21.10.2016


Wayward Dressage (WAYW5124) järjestää kouluratsastuskisat luokassa vaB. Kisan vastuuhenkilönä toimii Siguri (VRL-11290).


VIP - 19.10.2016
VRL-tunnus pakollinen
hevosen VH-numero vapaaehtoinen
Arvontatapa lyhyt arvonta


Osallistuminen

- max. 30 ratsukkoa / luokka
- max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- max. 2 luokkaa / hevonen
- max. 1 kerta / luokka / hevonen

Lähetä osallistumisesi osoitteeseen sachiyoo@hotmail.com otsikolla WWD KRJ101-110, muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero <br>
esim.
Luokka 3
Riitta Ratsastaja (VRL-12345) - Polle VH12-345-6789 <br>

Väärin ilmoittautuneille ei käy mitään, mutta tagit helpottavat huomattavasti omaa hommaa!


Luokat:
1. Vaativa B (30/30)
2. Vaativa B (30/30)
3. Vaativa B (29/30)
4. Vaativa B (29/30)


Osallistujat (päälle tulokset)

1. Vaativa B
1. Werry (VRL-12945) - Hortensian Salmiakkirosvo
2. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842
3. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
4. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
5. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
7. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030
8. dookie (VRL-04373) - M.L. My Delaceration VH14-011-0016
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jokisusi
10. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Huuru
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tamela VH16-018-1733
12. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007
13. Oresama (VRL-02753) - Royal Tiger RR
14. Werry (VRL-12945) - Rätvänän Pirpana
15. varpu. (VRL-14111) - Fiktion Sorja VH14-018-0947
16. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
17. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
18. Uppe (VRL-11253) - Talvian Märta
19. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
20. Tierra (VRL-02841) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
21. varpu. (VRL-14111) - Runon Pekko VH16-018-1483
22. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
23. annika n (VRL-10352) - Jukolan Timotei
24. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081
25. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrenttu VH16-018-0800
28. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
29. Siguri (VRL-11290) - Tuiskulan Iivana VH16-018-1846
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925

2. Vaativa B
1. Oresama (VRL-02753) - Royal Tiger RR
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
3. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrenttu VH16-018-0800
4. Tierra (VRL-02841) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
5. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081
6. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
7. annika n (VRL-10352) - Jukolan Timotei
8. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Beeta VH16-018-1847
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
10. varpu. (VRL-14111) - Fiktion Sorja VH14-018-0947
11. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Brilla
12. Uppe (VRL-11253) - Runon Melmeri
13. varpu. (VRL-14111) - Winsentius VH16-031-0655
14. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
15. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Huuru
16. dookie (VRL-04373) - M.L. My Delaceration VH14-011-0016
17. Werry (VRL-12945) - Hortensian Salmiakkirosvo
18. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
19. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030
20. Werry (VRL-12945) - Rätvänän Pirpana
21. varpu. (VRL-14111) - Runon Pekko VH16-018-1483
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
23. Uppe (VRL-11253) - Talvian Märta
24. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Kalmento VH16-018-1842
25. Werry (VRL-12945) - Rohdon Tavetti
26. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
27. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007
28. Siguri (VRL-11290) - Tuiskulan Iivana VH16-018-1846
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tamela VH16-018-1733
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jokisusi

3. Vaativa B
1. varpu. (VRL-14111) - Hoppalong Birdie VH15-029-0354
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Surutuulia
3. varpu. (VRL-14111) - Lyeira V! VH16-066-0049
4. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Stella
5. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701
6. Salazar (VRL-14414) - RWR Qhadriyah Zayn
7. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
8. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
9. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
10. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143
11. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Kaneli
12. Salazar (VRL-14414) - Nokihelmi
13. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
14. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848
15. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
16. Salazar (VRL-14414) - Mustanoituus
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
18. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla
20. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
21. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ansa VH11-024-0105
22. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
23. varpu. (VRL-14111) - Adde v.d. LAC VH16-040-0018
24. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
25. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Viena
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
27. annika n (VRL-10352) - Vaapukan Hymypoika
28. Zack (VRL-01221) - Banjab Yemn VH16-023-0003
29. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
30. tvisha (VRL-01671) - Drogan van de Halor VH16-031-0750

4. Vaativa B
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
2. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Kaneli
3. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
4. varpu. (VRL-14111) - Adde v.d. LAC VH16-040-0018
5. tvisha (VRL-01671) - Gormiti Prime VH16-031-0701
6. Werry (VRL-12945) - Armon Säälipoika
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sion
8. varpu. (VRL-14111) - Lyeira V! VH16-066-0049
9. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
10. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Viena
11. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
12. annika n (VRL-10352) - Vaapukan Hymypoika
13. Salazar (VRL-14414) - Nokihelmi
14. varpu. (VRL-14111) - Hoppalong Birdie VH15-029-0354
15. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ansa VH11-024-0105
16. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
17. Zack (VRL-01221) - Banjab Yemn VH16-023-0003
18. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848
19. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kaisla
21. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Stella
22. Iida (VRL-12244) - Caya’s Promise Fleur VH12-027-0274
23. tvisha (VRL-01671) - Drogan van de Halor VH16-031-0750
24. Salazar (VRL-14414) - Mustanoituus
25. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
26. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
27. Salazar (VRL-14414) - RWR Qhadriyah Zayn
28. Iida (VRL-12244) - Fós Foléimneach VH16-069-0018
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Surutuulia
30. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143